Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Jeleniej Górze, 58-500 Jelenia Góra ul. Sudecka 2 , tel. (75)7647450,60 ,fax (75) 7647418, e-mail kmjeleniagora@kwpsp.wroc.pl





















Wyniki eliminacji wojewódzkich Konkursu Plastycznego


Sukcesem dla jeleniogórskich laureatów etapu powiatowego konkursu plastycznego zakończył się kolejny etap - wojewódzki.

Dzieci i młodzież z naszego powiatu została nagrodzona w dwóch różnych konkursach odbywających się na poziomie wojewódzkim.
 
W Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Zapobiegajmy Pożarom” następujące osoby zostały wyróżnione i automatycznie przeszły do finału ogólnopolskiego.
 
  1. Zuzanna Zienkiewicz z Przedszkola w Szklarskiej Porębie zajęła 4 miejsce w grupie Przedszkolnej.
  1. Michał Mackiewicz z Gimnazjum w Jeżowie Sudeckim zajął 3 miejsce w grupie Gimnazjalnej
  1. Kamil Bigdowski z ZST „Mechanik” zajął 1 miejsce w grupie szkół ponadgimnazjalnych

     4.   Angela Pawłowska z Liceum Plastycznego zajęła 2 miejsce w grupie szkół ponadgimnazjalnych

     5.   Sabina Makowska z Liceum Plastycznego zajęła 3 miejsce w grupie szkół ponadgimnazjalnych

     6.  Andrea Rutkowska Liceum Plastycznego zajęła 4 miejsce w grupie szkół ponadgimnazjalnych

 W konkursie plastycznym Dolny Śląsk –Saksonia wyróżnione i nagrodzone zostały następujące osoby:
 

       1.   Martyna Florczyk z Przedszkola w Jeżowie Sudeckim zajęła 1 miejsce w grupie   przedszkolnej

       2.       Antonia Krawietz z Przedszkola w Szklarskiej Porębie zajęła 2 miejsce w grupie przedszkolnej

       3.       Oliwier Szuszkiewicz z Przedszkola w Piechowicach zajął 6 miejsce w grupie przedszkolnej

       4.      Patryk Pogoda z SP nr. 10 w Jeleniej Górze zajął 1 miejsce w grupie klas I-III

       5.      Piotr Ulikowski z SP nr. 11 w Jeleniej Górze zajął 2 miejsce w grupie klas I-III

       6.      Jakub Matecki z SP w Barcinku zajął 8 miejsce w grupie klas I-III

       7.      Jakub Kosiński z SP w Janowicach Wielkich zajął 3 miejsce w grupie klas IV-VI

       8.      Daniel Orłowski z SP nr. 3 w Kowarach zajął 4 miejsce w grupie klas IV-VI

       9.      Zuzanna Knychas z SP w Janowicach Wielkich zajęła 7 miejsce w grupie klas IV-VI

      10. Mateusz Smektała z Gimnazjum w Janowicach Wielkich zajął 1 miejsce w grupie klas gimnazjalnych

      11. Katarzyna Jamróz z Gimnazjum w Jeżowie Sudeckim zajęła 8 miejsce w grupie klas gimnazjalnych.

  
Wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym składamy serdeczne gratulacje, dyplomy, nagrody i upominki zostaną wręczone w marcu br.